
Блок живлення для ноутбуку Samsung 19v 3.16a 60w. .5.5*3.0mm Рік гарантії.
239 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: sam-19316-3
+380967792777
- +380 (67) 446-64-47
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення (зарядний пристрій, адаптер) для ноутбуку Samsung 60w. Підходить для деяких моделей ноутбуків Samsung. Позвоніть чи напишіть і ми допоможемо Вам підібрати блок живлення по моделі Вашого ноутбуку.
Самовивіз зі складу у Вишневому, доставка по Києву нашим кур'єром -150 грн. Доставка поштовими службами Нова пошта, Укрпошта, meest
Напруга 19 вольт
Сила струму 3.16а
Потужність 60 ватт
Штекер 5.5*3.0mm
Гарантія 12 місяців.
Комплектація: блок живлення, коробка, гарантійний талон, мережевий кабель.
Всі блоки проходять перевірку, фото наші, відповідають товару.
Самовивіз зі складу у Вишневому, доставка по Києву нашим кур'єром -150 грн. Доставка поштовими службами Нова пошта, Укрпошта, meest
Напруга 19 вольт
Сила струму 3.16а
Потужність 60 ватт
Штекер 5.5*3.0mm
Гарантія 12 місяців.
Комплектація: блок живлення, коробка, гарантійний талон, мережевий кабель.
Всі блоки проходять перевірку, фото наші, відповідають товару.
Шановні покупці, купити мережевий кабель для ноутбуку та блоки живлення для всіх популярних ноутбуків (більш ніж 50 позицій) пропонуємо онлайн на нашому сайті або зв'яжіться з нами для отримання оптового прайсу та при потребі консультації за номером +380938082828 (також Viber, Telegram).
Ви можете купити цей товар з пром-оплатою, по передоплаті та накладеним платежем (укрпошта та міст-експрес). Відправка Новою поштою, Укрпоштою, meest (крім вихідних)
Також є самовивіз зі складу у Вишневому та доставка до тц "квітень" (70 грн) та доставка по Києву (150 грн).
Ми пропонуємо швидку доставку по Україні - відправляємо в день замовлення при умові оплати до 16-00 в будні.
Оптовим покупцям і сервісним центрам знижки. Повний актуальний оптовий прайс надішлемо по запиту.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delta |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 60 Вт |
| Тип роз'єму | 3.0x1.1 мм |
| Сумісність з брендом | Samsung |
| Індикатор роботи | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | High Copy |
Інформація для замовлення
- Ціна: 239 ₴
