
Акумуляторна LED Лампа для дому з сонячною панеллю. Ліхтар-нічник з кріпленням та пультом управління. 3 в 1
549 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 77707
Led Лампа Ліхтар 60 W з акумулятором 2400 mAh – відмінне рішення для ситуацій із відключенням електрики або відсутністю доступу до електромережі. Ця лампа чудово освітлює площу 25 кв.м. Завдяки гаку на задній стороні лампи, її можна зручно підвісити на люстру, вішалку чи шафку для максимально ефективного освітлення.
Яскравість лампи змінюється залежно від рівня заряду батареї. Натисканням кнопки Power на верхній частині лампи можна вибрати один із 3-х режимів освітлення: Біле освітлення, Жовте освітлення, Денне освітлення.
Повний заряд акумулятора забезпечує до 4 годин роботи
Лампу можна підключити до павербанку для продовження роботи. При чому вона буде як заряджатися так і освітлювати
Для зручності управління освітленням присутній пульт, з допомогою якого можно регулювати лампу дистанційно.
Лампа заряджається через USB-шнур, що входить до комплекту.
Особливості:
- 3 режими освітлення
- До 8 годин роботи в економному режимі
- Виготовлена з міцного ударостійкого пластику
Характеристики:
- Потужність еквівалентна: 60 W (реально освітлює приміщення 25+ кв.м.
- Акумулятор: Li-ion 3.7V 2400 mAh тримає не менше 4-х годин при заряді з павербанка або з розетки на протязі 2-3 годин
- автоматичне включення при відсутності подачі струму на лампу.
- Напруга: DC5-6V
- Зарядний роз'єм: micro-USB
- Колір: білий
- Матеріал: пластик
У комплекті:
- Лампа
- Сонячна панель з 3-ма кабелями для підключення для різних пристроїв
- Пульт управління з пальчиковими батарейками
- кріплення для різних поверхонь з шурупами
- Кабель micro-USB
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Виробник | Power |
| Країна виробник | Індія |
| Вага | 500 г |
| Формат | |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Лампочки в комплекті | Да |
| Багатобарвна підсвітка | Да |
| Пульт дистанційного керування | Да |
| Тип | Настінно-стельовий світильник |
| Стиль виготовлення | Античний |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасе/корпусе |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Ступінь захисту IP | 25 |
| Гарантійний термін | 1 |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Світловий потік | 6300 лм |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Керування | Ручне |
| Споживана потужність | 3 Вт |
| Довжина шнура | 0.25 м |
| Форма світильника | Овальна |
| Висота | 120 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Довжина мережевого шнура | 0.25 м |
- Ціна: 549 ₴




