
Блок живлення для ноутбуку Lenovo 20v 2.25a 45w 5.5*2.5мм. Рік гарантії. Опт та роздріб.
279 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 446-64-47
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення (зарядка зарядний пристрій адаптер) для ноутбуку Lenovo 45w. Підходить для більшості моделей ноутбуків Lenovo.
Позвоніть чи напишіть і ми допоможемо Вам підібрати блок живлення по моделі Вашого ноутбуку,
Самовивіз зі складу у Вишневому. Чи підвеземо до ТЦ квітень (30грн)
Є доставка по Києву (150грн)
Напруга: 20 вольт
Сила струму: 2.25а
Потужність: 45 ватт
Штекер: 5.5*2.5мм
Гарантія: 12 місяців.
Комплектація: блок живлення, коробка,гарантійний талон, мережевий кабель.
Всі блоки живлення перед продажем проходять перевірку.
Ви можете купити цей товар з пром-оплатою. Доставку можна вибрати: Нова Пошта, Укрпошта, meest При замовленні до 17-00 відправка в той же день.
Оптовим покупцям і сервісним центрам - знижки. Повний актуальний оптовий прайс відправимо по запиту.
Чекаємо Ваших замовлень.
Позвоніть чи напишіть і ми допоможемо Вам підібрати блок живлення по моделі Вашого ноутбуку,
Самовивіз зі складу у Вишневому. Чи підвеземо до ТЦ квітень (30грн)
Є доставка по Києву (150грн)
Напруга: 20 вольт
Сила струму: 2.25а
Потужність: 45 ватт
Штекер: 5.5*2.5мм
Гарантія: 12 місяців.
Комплектація: блок живлення, коробка,гарантійний талон, мережевий кабель.
Всі блоки живлення перед продажем проходять перевірку.
Ви можете купити цей товар з пром-оплатою. Доставку можна вибрати: Нова Пошта, Укрпошта, meest При замовленні до 17-00 відправка в той же день.
Оптовим покупцям і сервісним центрам - знижки. Повний актуальний оптовий прайс відправимо по запиту.
Чекаємо Ваших замовлень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delta |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Індикатор роботи | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | High Copy |
Інформація для замовлення
- Ціна: 279 ₴

