
Блок живлення для ноутбуку Samsung 19v 2.1a 40w. Рік гарантії.
239 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: sam-1921-3
+380967792777
- +380 (67) 446-64-47
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення зарядка зарядний пристрій адаптер для ноутбуку Samsung 40w. Підходить для більшості моделей нeтбуків Samsung.
Позвоніть чи напишіть і ми допоможемо Вам підібрати блок живлення по моделі Вашого ноутбуку.
Самовивіз зі складу у Вишневому або з ТЦ Квітень (30грн), доставка по Києву нашим кур'єром -150 грн. Доставка поштовими службами Нова пошта, Укрпошта, meest
Напруга 19 вольт
Сила струму 2.1а
Потужність 40 ватт
Штекер 3.0*1.1mm
Гарантія 12 місяців.
Комплектація: блок живлення, коробка, гарантійний талон, мережевий силовий кабель 220.
Всі блоки проходять перевірку, фото наші, відповідають товару.
Ви можете купити цей товар з пром-оплатою. При замовленні до 17-00 відправка в той же день (крім вихідних)
Оптовим покупцям і сервісним центрам знижки. Повний актуальний оптовий прайс надішлемо по запиту.
Позвоніть чи напишіть і ми допоможемо Вам підібрати блок живлення по моделі Вашого ноутбуку.
Самовивіз зі складу у Вишневому або з ТЦ Квітень (30грн), доставка по Києву нашим кур'єром -150 грн. Доставка поштовими службами Нова пошта, Укрпошта, meest
Напруга 19 вольт
Сила струму 2.1а
Потужність 40 ватт
Штекер 3.0*1.1mm
Гарантія 12 місяців.
Комплектація: блок живлення, коробка, гарантійний талон, мережевий силовий кабель 220.
Всі блоки проходять перевірку, фото наші, відповідають товару.
Ви можете купити цей товар з пром-оплатою. При замовленні до 17-00 відправка в той же день (крім вихідних)
Оптовим покупцям і сервісним центрам знижки. Повний актуальний оптовий прайс надішлемо по запиту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delta |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Вихідна потужність | 40 Вт |
| Тип роз'єму | 3.0x1.1 мм |
| Сумісність з брендом | Samsung |
| Індикатор роботи | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | High Copy |
Інформація для замовлення
- Ціна: 239 ₴
