
Блок живлення для ноутбуку Asus 19v 3.42a 65w, штекер 3.0*1.1mm. Рік гарантії.
299 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: as-19342-221
+380 (67) 446-64-47
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення (зарядка зарядний пристрій адаптер) для ноутбуку Asus 65w. . Підходить для більшості моделей ультрабуків Asus.
Зателефонуйте чи напишіть нам і ми допоможемо Вам підібрати блок живлення по моделі Вашого ноутбуку.
Напруга 19 вольт
Сила струму: 3,42а
Потужність: 65 ватт
Штекер: 3.0*1.1мм
Гарантія: 12 місяців.
Комплектація: блок живлення, коробка, гарантійний талон. Мережевий кабель можна придбати окремо - 47 грн.
Всі блоки живлення проходять перевірку
Ви можете купити цей товар з пром-оплатою. При замовленні до 15-00 відправка в той же день.
Оптовим покупцям і сервісним центрам - знижки. Повний актуальний оптовий прайс відправимо за запитом.
Зателефонуйте чи напишіть нам і ми допоможемо Вам підібрати блок живлення по моделі Вашого ноутбуку.
Напруга 19 вольт
Сила струму: 3,42а
Потужність: 65 ватт
Штекер: 3.0*1.1мм
Гарантія: 12 місяців.
Комплектація: блок живлення, коробка, гарантійний талон. Мережевий кабель можна придбати окремо - 47 грн.
Всі блоки живлення проходять перевірку
Ви можете купити цей товар з пром-оплатою. При замовленні до 15-00 відправка в той же день.
Оптовим покупцям і сервісним центрам - знижки. Повний актуальний оптовий прайс відправимо за запитом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delta |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Тип роз'єму | 3.0x1.1 мм |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Індикатор роботи | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | High Copy |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴
- Спосіб упаковки: Захисний пакет, коробка картонна
