
DC кабель для ремонту блоку живлення нетбуку asus зі штекером 2.5*0.7 mm
49 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- +380 (67) 446-64-47
DC кабель блоку живлення ноутбуку asus 2.5*0.7 mm (ремкомплект) (1.4м)
Шановні покупці, купити мережевий кабель для ноутбуку та блоки живлення для всіх популярних ноутбуків (більш ніж 50 позицій) та ремонтні кабелі пропонуємо онлайн на нашому сайті yarikdjan.com або зв'яжіться з нами для отримання оптового прайсу та при потребі докладної консультації за номером 0938082828 (також Viber, Telegram).
Ви можете купити цей товар з пром-оплатою, по передоплаті та накладеним платежем. Відправка Новою поштою, Укрпоштою, meest (крім вихідних)
Також є самовивіз зі складу у Вишневому та доставка по Києву (150 грн).
Ми пропонуємо швидку доставку по Україні - відправляємо в день замовлення при умові оплати до 17-00 в будні.
* Швидка доставка - тільки для замовлень з доставкою Новою поштою. При виборі Укрпошти або Міст-експрес - відправляємо наступного державного робочого дня.
Вдалих покупок та хорошого Вам дня!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кабель |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | High Copy |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Тип роз'єму | 2.5x0.7 мм |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Сила вихідного струму | 2 - 2.9 А |
| Потужність | 90 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сумісність із брендом | Asus |
| Сила тока | 2.1 А |
- Ціна: 49 ₴

