
Блок живлення для ноутбуку HP 19.5v 4.62a 90w (4.8*1.7mm) рік гарантії, опт сервісам.
367 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
Блок живлення (зарядка зарядний пристрій адаптер) для ноутбуку НР 90w. Підходить для більшості нових моделей ноутбуків НР. Позвонить чи напишіть і ми допоможем Вам підібрати блок живлення по моделі Вашого ноутбуку.
Напруга: 19.5 вольтів
Сила струму: 4.62а
Потужність: 90 ватт
Штекер: 4.8*1.7mm
Гарантія: 12місяців.
Самовивіз зі складу в Вишневому та доставка по Києву (150 грн), до ТЦ "Квітень" - 30 грн,
Комплектація: блок живлення, коробка, гарантійний талон, мережевий кабель.
Всі блоки живлення проходять перевірку
Блок живлення (зарядний пристрій, адаптер) для ноутбуку Samsung 60w. Підходить для деяких моделей ноутбуків Samsung. Позвоніть чи напишіть і ми допоможемо Вам підібрати блок живлення по моделі Вашого ноутбуку.
Самовивіз зі складу у Вишневому або з ТЦ Квітень (30грн), доставка по Києву нашим кур'єром -150 грн. Доставка поштовими службами Нова пошта, Укрпошта, meest
Напруга 19 вольт
Сила струму 3.16а
Потужність 60 ватт
Штекер 5.5*3.0mm
Гарантія 12 місяців.
Комплектація: блок живлення, коробка, гарантійний талон, мережевий кабель.
Всі блоки проходять перевірку, фото наші, відповідають товару.
Шановні покупці, купити мережевий кабель для ноутбуку та блоки живлення для всіх популярних ноутбуків (більш ніж 50 позицій) пропонуємо онлайн на нашому сайті або зв'яжіться з нами для отримання оптового прайсу та при потребі консультації за номером +380938082828 (також Viber, Telegram).
Ви можете купити цей товар з пром-оплатою, по передоплаті та накладеним платежем (укрпошта та міст-експрес). Відправка Новою поштою, Укрпоштою, meest (крім вихідних)
Також є самовивіз зі складу у Вишневому та доставка до тц "квітень" (30 грн) та доставка по Києву (150 грн).
Ми пропонуємо швидку доставку по Україні - відправляємо в день замовлення при умові оплати до 16-00 в будні.
Оптовим покупцям і сервісним центрам знижки. Повний актуальний оптовий прайс надішлемо по запиту.
Оптовим покупцям і сервісним центрам - знижки. Повний актуальний оптовий прайс відправимо за запитом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Тип роз'єму | 4.8x1.7 мм |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Індикатор роботи | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 367 ₴
