Блок живлення (зарядка, зарядний пристрій) для ноутбуку HP 65w. Підходить для більшості моделей ноутбуків HP.
Позвоніть або напишіть і ми допоможемо Вам підібрати блок живлення по моделі Вашого ноутбуку.
Самовивіз зі складу у м.Вишневе з 9-00 до 20-00
Доставка - Укрпошта,Нова пошта, meest/
Є доставка по Києву (150 грн), також підвеземо до ТЦ Квітень (30 грн)
Напруга: 19.5 вольтів
Сила струму: 3,33а
Потужність: 65 ватт
Штекер: 4.5*3.0 mm
Гарантія: 12 місяців.
Комплектація: блок живлення, коробка, чек, гарантійний талон. Мережевий кабель можно купити окремо - 44 грн
Стан : новий
Гарантія : гарантія від продавця
Всі блоки живлення проходять перевірку на працездатність.
Фото відповідає товару.
Ви можете купити цей товар з пром-оплатою При замовленні до 16-00 відправка в той же день.
Оптовим покупцям і сервісним центрам - знижки. Повний актуальний оптовий прайс відправимо за запитом.
Позвоніть або напишіть і ми допоможемо Вам підібрати блок живлення по моделі Вашого ноутбуку.
Самовивіз зі складу у м.Вишневе з 9-00 до 20-00
Доставка - Укрпошта,Нова пошта, meest/
Є доставка по Києву (150 грн), також підвеземо до ТЦ Квітень (30 грн)
Напруга: 19.5 вольтів
Сила струму: 3,33а
Потужність: 65 ватт
Штекер: 4.5*3.0 mm
Гарантія: 12 місяців.
Комплектація: блок живлення, коробка, чек, гарантійний талон. Мережевий кабель можно купити окремо - 44 грн
Стан : новий
Гарантія : гарантія від продавця
Всі блоки живлення проходять перевірку на працездатність.
Фото відповідає товару.
Ви можете купити цей товар з пром-оплатою При замовленні до 16-00 відправка в той же день.
Оптовим покупцям і сервісним центрам - знижки. Повний актуальний оптовий прайс відправимо за запитом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Тип роз'єму | 4.5x3.0 мм |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Індикатор роботи | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | High Copy |
Інформація для замовлення
- Ціна: 329 ₴

