
Блок живлення для ноутбуку HP 19v 4.74a 90w (7.4*5.0mm) рік гарантії
328 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 446-64-47
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення (зарядка, зарядний пристрій, адаптер) для ноутбуку НР 19в 4.74а 90w. Підходить для більшості моделей ноутбуків НР.
Зателефонуйте чи напишіть і ми допоможемо Вам підібрати блок живлення по моделі Вашого ноутбуку.
Напруга: 19 вольтів
Сила струму: 4.74а
потужність: 90 ватт
Штекер: 7.4*5.0 з голкою всередині.
Гарантія: 12 місяців.
Комплектація: блок живлення, коробка, чек, гарантійний талон, мережевий кабель.
Самовивіз зі складу у Вишневому, також можемо підвезти до тц "квітень" на кінцевій третього трамваю (30 грн). Є доставка по Києву - 150 грн.
Всі блоки живлення проходять перевірку.
Відправлення: Нова пошта, Укрпошта, meest.
Ви можете купити цей товар з пром-оплатою. При замовленні до 15-00 відправляємо в той же день.
Оптовим покупцям і сервісним центрам - знижки. Повний актуальний оптовий прайс відправим по запиту.
чекаємо Ваших покупок!.
Зателефонуйте чи напишіть і ми допоможемо Вам підібрати блок живлення по моделі Вашого ноутбуку.
Напруга: 19 вольтів
Сила струму: 4.74а
потужність: 90 ватт
Штекер: 7.4*5.0 з голкою всередині.
Гарантія: 12 місяців.
Комплектація: блок живлення, коробка, чек, гарантійний талон, мережевий кабель.
Самовивіз зі складу у Вишневому, також можемо підвезти до тц "квітень" на кінцевій третього трамваю (30 грн). Є доставка по Києву - 150 грн.
Всі блоки живлення проходять перевірку.
Відправлення: Нова пошта, Укрпошта, meest.
Ви можете купити цей товар з пром-оплатою. При замовленні до 15-00 відправляємо в той же день.
Оптовим покупцям і сервісним центрам - знижки. Повний актуальний оптовий прайс відправим по запиту.
чекаємо Ваших покупок!.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Тип роз'єму | 7.4x5.0 мм |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Індикатор роботи | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | High Copy |
Інформація для замовлення
- Ціна: 328 ₴
- Спосіб упаковки: Захисний пакет, картонна коробка
