
Блок живлення для ноутбуку Acer 19v 3.42a 65w. Рік гарантії.
265 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ac-19432-2
Блок живлення адаптер (зарядка, зарядний пристрій) для ноутбуку Acer 65w. Підходить для більшості моделей ноутбуків Acer.
Позвоніть 096-7792777 або напишіть і ми допоможемо Вам підібрати блок живлення по моделі Вашого ноутбуку.
На нашому сайті https://yarikdjan.com/ua/ в наявності більше 50-ти видів блоків живлення для ноутбуків.
Шановні покупці, купити блок живлення Acer 65W та інші зарядні пристрої можна онлайн на нашому сайті https://yarikdjan.com/ua/ або зв'яжіться з нами для отримання оптового прайсу та при потребі докладної консультації за номером 0967792777 (також Viber, Telegram).
Напруга 19 вольт
Сила струму 3.42а
Потужність 65 ватт
Штекер 5.5*1.7mm
Гарантія 12 місяців.
Комплектація: блок живлення, коробка, гарантійний талон, мережевий кабель.
Ви можете купити цей товар з пром-оплатою, по передоплаті та накладеним платежем. Відправка Новою поштою, Укрпоштою, meest (крім вихідних)
Також є самовивіз зі складу у Вишневому та доставка до тц "квітень" (50 грн) та доставка по Києву (150 грн).
Ми пропонуємо швидку доставку по Україні - відправляємо в день замовлення при умові оплати до 17-00 в будні.
* Швидка доставка - тільки для замовлень з доставкою Новою поштою. При виборі Укрпошти або Міст-експрес - відправляємо наступного державного робочого дня.
Самовивіз зі складу у м.Вишневе з 9-00 до 20-00, також підвозимо до ТЦ "Квітень" (30 грн)
Доставка - Укрпошта,Нова пошта, meest.
Є доставка по Києву (150 грн відповідно)
Стан : новий
Гарантія : гарантія від продавця
Всі блоки живлення проходять перевірку на працездатність.
Фото наші та відповідають товару.
Оптовим покупцям і сервісним центрам - знижки. Повний актуальний оптовий прайс відправимо за запитом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delta |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Тип роз'єму | 5.5x1.7 мм |
| Сумісність з брендом | Acer |
| Індикатор роботи | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | High Copy |
- Ціна: 265 ₴

