
Блок живлення для ноутбуку Asus 19v 3.42a 65w.Штекер 4.0*1.35мм. Рік гарантії.
299 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: as-19237-22
Блок живлення, зарядка, зарядний пристрій для ноутбуку Asus 65w. Підходить для більшості моделей ноутбуків Asus серії UX та інші.
Позвоніть чи напишіть і ми допоможемо Вам підібрати блок живлення по моделі Вашого ноутбуку.
На нашому сайті yarikdjan.com в наявності більше 50-ти видів блоків живлення для ноутбуків.
Шановні покупці, купити блок живлення Asus 65W та інші зарядні пристрої можна онлайн на нашому сайті yarikdjan.com або зв'яжіться з нами для отримання оптового прайсу або при потребі докладної консультації за номером 096 7792777, 093 8082828 (також Viber, Telegram).
Ви можете купити цей товар з пром-оплатою, по передоплаті та накладеним платежем. Відправка Новою поштою, Укрпоштою, meest (крім вихідних)
Також є самовивіз зі складу у Вишневому та доставка до тц "квітень" (30 грн) та доставка по Києву (150 грн).
Ми пропонуємо швидку доставку по Україні - відправляємо в день замовлення при умові оплати до 17-00 в будні.
* Швидка доставка - тільки для замовлень з доставкою Новою поштою. При виборі Укрпошти або Міст-експрес - відправляємо наступного державного робочого дня
Стан : новий
Гарантія : гарантія від продавця
Всі блоки живлення проходять перевірку на працездатність.
Фото відповідає товару.
Оптовим покупцям і сервісним центрам - знижки ()опт від 3шт різних блоків). Повний актуальний оптовий прайс відправимо за запитом.
Напруга 19 вольт
Сила струму 3.42а
Потужність 65 ват
Штекер 4.0*1.35mm
Гарантія 12 місяців.
Комплектація: блок живлення, коробка, гарантійний талон, мережевий силовий кабель можна придбати окремо - 44 грн.
Вдалих Вам покупок та хорошого дня!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delta |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Тип роз'єму | 4.0x1.35 мм |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Індикатор роботи | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | High Copy |
- Ціна: 299 ₴
- Спосіб упаковки: Захисний пакет, коробка картонна
