
Блок живлення, зарядка для ноутбуку Asus 19v 4.74a 90w. Рік гарантії.
310 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: as-19474-2
Блок живлення, зарядка, зарядний пристрій, адаптер для ноутбуку Asus 90w. Підходить для більшості моделей ноутбуків Asus.
Позвоніть 0967792777 чи напишіть і ми допоможемо Вам підібрати блок живлення по моделі Вашого ноутбуку.
На нашому сайті https://yarikdjan.com/ua/ в наявності готові до відправки більше 50-ти видів блоків живлення для ноутбуків.
Шановні покупці, купити блок живлення Asus 90W та інші зарядні пристрої можна онлайн на нашому сайті https://yarikdjan.com/ua/ або зв'яжіться з нами для отримання оптового прайсу та при потребі докладної консультації за номером 0967792777 (також Viber, Telegram).
Напруга 19 вольт
Сила струму 4.74а
Потужність 90 ватт
Штекер 5.5*2.5mm
Гарантія 12 місяців.
Комплектація: блок живлення, коробка, гарантійний талон, мережевий кабель.
Ви можете купити цей товар з пром-оплатою, по передоплаті та накладеним платежем. Відправка Новою поштою, Укрпоштою, meest (крім вихідних)
Також є самовивіз зі складу у Вишневому та доставка до тц "квітень" (50 грн) та доставка по Києву (150 грн).
Ми пропонуємо швидку доставку по Україні - відправляємо в день замовлення при умові оплати до 17-00 в будні.
* Швидка доставка - тільки для замовлень з доставкою Новою поштою. При виборі Укрпошти або Міст-експрес - відправляємо наступного державного робочого дня.
.Стан : новий
Гарантія : гарантія від продавця
Всі блоки живлення проходять перевірку на працездатність.
Фото відповідає товару.
Оптовим покупцям і сервісним центрам - знижки (опт від 3шт різних блоків). Повний актуальний оптовий прайс відправимо за запитом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delta |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Індикатор роботи | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | High Copy |
- Ціна: 310 ₴
