DC кабель для ремонту блоку живлення зі штекером 3.5*1.0 mm
60 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- +380 (67) 446-64-47
DC кабель блоку живлення 3.5*1.0 mm (ремкомплект) (1.4м)
Шановні покупці, купити мережевий кабель для ноутбуку та блоки живлення для всіх популярних ноутбуків (більш ніж 50 позицій) та ремонтні кабелі пропонуємо онлайн на нашому сайті yarikdjan.com або зв'яжіться з нами для отримання оптового прайсу та при потребі докладної консультації за номером 0938082828 (також Viber, Telegram).
Ви можете купити цей товар з пром-оплатою, по передоплаті та накладеним платежем. Відправка Новою поштою, Укрпоштою, meest (крім вихідних)
Також є самовивіз зі складу у Вишневому та доставка по Києву (150 грн).
Ми пропонуємо швидку доставку по Україні - відправляємо в день замовлення при умові оплати до 17-00 в будні.
* Швидка доставка - тільки для замовлень з доставкою Новою поштою. При виборі Укрпошти або Міст-експрес - відправляємо наступного державного робочого дня.
Вдалих покупок та хорошого Вам дня!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Кабель |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Новое |
| Класс качества | High Copy |
| Выходная мощность | 45 Вт |
| Тип разъема | 2.5x0.7 мм |
| Выходное напряжение (output) | 19.5 В |
| Сила выходного тока | 2 - 2.9 А |
| Мощность | 90 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Для ноутбука |
| Совместимость с брендом | Asus |
| Сила тока | 2.1 А |
- Цена: 60 ₴
