
Акумуляторна LED Лампа для дому. Дуже потужна! Можна робити уроки! Є пульт управління.
549 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 77707
Led Лампа Ліхтар 60 W з акумулятором 2400 mAh – відмінне рішення для ситуацій із відключенням електрики або відсутністю доступу до електромережі. Ця лампа чудово освітлює площу 25 кв.м. Завдяки гаку на задній стороні лампи, її можна зручно підвісити на люстру, вішалку чи шафку для максимально ефективного освітлення.
Яскравість лампи змінюється залежно від рівня заряду батареї. Натисканням кнопки Power на верхній частині лампи можна вибрати один із 3-х режимів освітлення: біле освітлення, жовте освітлення, денне освітлення.
Повний заряд акумулятора забезпечує до 4 годин роботи
Лампу можна підключити до павербанку для продовження роботи. При чому вона буде як заряджатися так і освітлювати
Для зручності управління освітленням присутній пульт, з допомогою якого можно регулювати лампу дистанційно.
Лампа заряджається через USB-кабель, що входить до комплекту.
Особливості:
- 3 режими освітлення
- До 8 годин роботи в економному режимі
- Виготовлена з міцного ударостійкого пластику
Характеристики:
- Потужність еквівалентна: 60 W (реально освітлює приміщення 25+ кв.м.
- Акумулятор: Li-ion 3.7V 2400 mAh тримає не менше 4-х годин при заряді з павербанка або з розетки на протязі 2-3 годин
- автоматичне включення при відсутності подачі струму на лампу.
- Напруга: DC5-6V
- Зарядний роз'єм: micro-USB
- Колір: білий
- Матеріал: пластик
У комплекті:
- Лампа
- Сонячна панель з 3-ма кабелями для підключення для різних пристроїв
- Пульт управління з пальчиковими батарейками
- кріплення для різних поверхонь з шурупами
- Кабель micro-USB
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Цвет | Бежевый |
| Производитель | Power |
| Страна производитель | Индия |
| Вес | 500 г |
| Формат | |
| Ширина | 60 мм |
| Длина | 60 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Многоцветная подсветка | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Тип | Светильник настенно-потолочный |
| Стиль исполнения | Античный |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Тип выключателя | Кнопка на каркасе/корпусе |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Мощность лампы | 60 Вт |
| Степень защиты IP | 25 |
| Гарантийный срок | 1 |
| Тип крепления | На поверхность |
| Световой поток | 6300 лм |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Управление | Ручное |
| Потребляемая мощность | 3 Вт |
| Длина шнура | 0.25 м |
| Форма светильника | Овальная |
| Высота | 120 мм |
| Диаметр | 60 мм |
| Длина сетевого шнура | 0.25 м |
- Цена: 549 ₴




