
Блок живлення для ноутбуку Lenovo 20v 6.3a 120w 5.5*2.5mm. Рік гарантії. Опт та роздріб.
455 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
Блок живлення (зарядка зарядний пристрій) для ноутбуку Lenovo 120w. Підходить для більшості моделей ноутбуків Lenovo.
онлайн чи по телефону і ми допоможемо Вам підібрати блок живлення по моделі Вашого ноутбуку,
Самовивіз зі складу у Вишневому. Чи підвеземо до ТЦ квітень (30грн)
Є доставка по Києву (150грн)
Напруга: 20 вольт
Сила струму: 6.3а
Потужність: 120ватт
Штекер: 5.5*2.5mm
Гарантія: 12 місяців.
Комплектація: блок живлення, коробка,гарантійний талон, мережевий кабель.
Всі блоки живлення перед продажем проходять перевірку.
Ви можете купити цей товар з пром-оплатою. Доставку можна вибрати: Нова Пошта, Укрпошта, meest При замовленні до 17-00 відправка в той же день.
Оптовим покупцям і сервісним центрам - знижки. Повний актуальний оптовий прайс відправимо по запиту.
Чекаємо Ваших замовлень.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Delta |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Для ноутбука |
| Выходное напряжение (output) | 20 В |
| Сила выходного тока | 6.3 A |
| Выходная мощность | 120 Вт |
| Тип разъема | 5.5x2.5 мм |
| Совместимость с брендом | Lenovo |
| Индикатор работы | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Класс качества | High Copy |
- Цена: 455 ₴

