
Блок живлення для ноутбуку Lenovo 20v 3.25a 65w 7.9*5.5мм. Рік гарантії. Опт та роздріб.
288 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
+380 (67) 446-64-47
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Блок живлення (зарядка зарядний пристрій адаптер) для ноутбуку Lenovo 90w. Підходить для багатьох моделей ноутбуків Lenovo.
Позвоніть чи напишіть і ми допоможемо Вам підібрати блок живлення по моделі Вашого ноутбуку,
Самовивіз зі складу у Вишневому. Чи підвеземо до ТЦ квітень (30грн)
Є доставка по Києву (150грн)
Напруга: 20 вольт
Сила струму: 3.25а
Потужність: 65 ватт
Штекер: 7.9*5.0мм
Гарантія: 12 місяців.
Комплектація: блок живлення, коробка,гарантійний талон.
Всі блоки живлення перед продажем проходять перевірку.
Ви можете купити цей товар з пром-оплатою. Доставку можна вибрати: Нова Пошта, Укрпошта, meest При замовленні до 17-00 відправка в той же день.
Оптовим покупцям і сервісним центрам - знижки. Повний актуальний оптовий прайс відправимо по запиту.
Чекаємо Ваших замовлень.
Позвоніть чи напишіть і ми допоможемо Вам підібрати блок живлення по моделі Вашого ноутбуку,
Самовивіз зі складу у Вишневому. Чи підвеземо до ТЦ квітень (30грн)
Є доставка по Києву (150грн)
Напруга: 20 вольт
Сила струму: 3.25а
Потужність: 65 ватт
Штекер: 7.9*5.0мм
Гарантія: 12 місяців.
Комплектація: блок живлення, коробка,гарантійний талон.
Всі блоки живлення перед продажем проходять перевірку.
Ви можете купити цей товар з пром-оплатою. Доставку можна вибрати: Нова Пошта, Укрпошта, meest При замовленні до 17-00 відправка в той же день.
Оптовим покупцям і сервісним центрам - знижки. Повний актуальний оптовий прайс відправимо по запиту.
Чекаємо Ваших замовлень.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Delta |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Для ноутбука |
| Выходное напряжение (output) | 20 В |
| Сила выходного тока | 3 - 3.95 А |
| Выходная мощность | 65 Вт |
| Тип разъема | 7.9x5.5 мм |
| Совместимость с брендом | Lenovo |
| Индикатор работы | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Класс качества | High Copy |
Информация для заказа
- Цена: 288 ₴

