
Блок живлення для ноутбуку Asus 19v 3.42a 65w, штекер 3.0*1.1mm. Рік гарантії.
299 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: as-19342-221
+380 (67) 446-64-47
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Блок живлення (зарядка зарядний пристрій адаптер) для ноутбуку Asus 65w. . Підходить для більшості моделей ультрабуків Asus.
Зателефонуйте чи напишіть нам і ми допоможемо Вам підібрати блок живлення по моделі Вашого ноутбуку.
Напруга 19 вольт
Сила струму: 3,42а
Потужність: 65 ватт
Штекер: 3.0*1.1мм
Гарантія: 12 місяців.
Комплектація: блок живлення, коробка, гарантійний талон, мережевий кабель.
Всі блоки живлення проходять перевірку
Ви можете купити цей товар з пром-оплатою. При замовленні до 15-00 відправка в той же день.
Оптовим покупцям і сервісним центрам - знижки. Повний актуальний оптовий прайс відправимо за запитом.
Зателефонуйте чи напишіть нам і ми допоможемо Вам підібрати блок живлення по моделі Вашого ноутбуку.
Напруга 19 вольт
Сила струму: 3,42а
Потужність: 65 ватт
Штекер: 3.0*1.1мм
Гарантія: 12 місяців.
Комплектація: блок живлення, коробка, гарантійний талон, мережевий кабель.
Всі блоки живлення проходять перевірку
Ви можете купити цей товар з пром-оплатою. При замовленні до 15-00 відправка в той же день.
Оптовим покупцям і сервісним центрам - знижки. Повний актуальний оптовий прайс відправимо за запитом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Delta |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Для ноутбука |
| Выходное напряжение (output) | 19 В |
| Сила выходного тока | 4 - 4.9 А |
| Выходная мощность | 90 Вт |
| Тип разъема | 3.0x1.1 мм |
| Совместимость с брендом | Asus |
| Индикатор работы | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Класс качества | High Copy |
Информация для заказа
- Цена: 299 ₴
- Способ упаковки: Захисний пакет, коробка картонна
