
DC кабель для ремонту блоку живлення ноутбуку Samsung (ремкомплект) зі штекером 5.5*3.0 mm
69 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (67) 446-64-47
DC кабель блоку живлення ноутбуку Samsung 5.5*3.0mm (1.1 м)
Шановні покупці, купити мережевий кабель для ноутбуку, блоки живлення для всіх популярних ноутбуків (більш ніж 50 позицій) та ремонтні кабелі пропонуємо онлайн на нашому сайті https://yarikdjan.com/ua/ або зв'яжіться з нами для отримання оптового прайсу та при потребі докладної консультації за номером 0938082828 (також Viber, Telegram).
Ви можете купити цей товар з пром-оплатою, по передоплаті та накладеним платежем (Укрпошта та міст-експрес). Відправка Новою поштою, Укрпоштою, meest (крім вихідних)
Також є самовивіз зі складу у Вишневому та доставка по Києву (150 грн).
Ми пропонуємо швидку доставку по Україні - відправляємо в день замовлення при умові оплати до 17-00 в будні.
* Швидка доставка - тільки для замовлень з доставкою Новою поштою. При виборі Укрпошти або Міст-експрес - відправляємо наступного державного робочого дня.
Вдалих покупок та хорошого Вам дня!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Тип роз'єму | 5.5x3.0 мм |
| Сумісність з брендом | Samsung |
| Індикатор роботи | Ні |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | High Copy |
| Сила струму | 4 А |
| Тип | Кабель |
- Ціна: 69 ₴

