
DC кабель для ремонту блоку живлення ноутбуку acer зі штекером 5.5*1.7 mm
70 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- +380 (67) 446-64-47
DC кабель блоку живлення (зарядки) ноутбуку acer зі штекером 5.5*1.7 mm. Довжина 1.1м.
Шановні покупці, купити мережевий кабель для ноутбуку та блоки живлення для всіх популярних ноутбуків (більш ніж 50 позицій) та ремонтні кабелі пропонуємо онлайн на нашому сайті yarikdjan.com або зв'яжіться з нами для отримання оптового прайсу та при потребі докладної консультації за номером 0938082828 (також Viber, Telegram).
Ви можете купити цей товар з пром-оплатою, по передоплаті та накладеним платежем. Відправка Новою поштою, Укрпоштою, meest (крім вихідних)
Також є самовивіз зі складу у Вишневому та доставка по Києву (150 грн).
Ми пропонуємо швидку доставку по Україні - відправляємо в день замовлення при умові оплати до 17-00 в будні.
* Швидка доставка - тільки для замовлень з доставкою Новою поштою. При виборі Укрпошти або Міст-експрес - відправляємо наступного державного робочого дня.
Вдалих покупок та хорошого Вам дня!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Тип роз'єму | 5.5x1.7 мм |
| Сумісність з брендом | Acer |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | High Copy |
| Сила струму | 4 А |
- Ціна: 70 ₴

