
Блок живлення для ноутбуку Samsung 19v 4.74a 90w. Рік гарантії.Опт та роздріб.
288 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: sam-19474-2
+380967792777
- +380 (67) 446-64-47
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Блок живлення, зарядка, зарядний пристрій, адаптер для ноутбуку Samsung 90w. Підходить для більшості моделей ноутбуків Samsung.
Позвоніть чи напишіть і ми допоможемо Вам підібрати блок живлення по моделі Вашого ноутбуку.
Самовивіз зі складу у Вишневому доставка по Києву нашим кур'єром -150 грн. Доставка поштовими службами Нова пошта, Укрпошта, meest
Напруга 19 вольт
Сила струму 4.74а
Потужність 90 ват
Штекер 5.5*3.0mm
Гарантія 12 місяців.
Комплектація: блок живлення, коробка, гарантійний талон, мережевий силовий кабель 220 можна придбати окремо https://yarikdjan.com/ua/p2675520759-yakisnij-kabel-dlya.html
Всі блоки проходять перевірку, фото наші, відповідають товару.
Ви можете купити цей товар з пром-оплатою. Замовити онлайн чи по телефону. При замовленні до 17-00 відправка в той же день (крім вихідних)
Оптовим покупцям і сервісним центрам знижки. Повний актуальний оптовий прайс надішлемо по запиту.
Позвоніть чи напишіть і ми допоможемо Вам підібрати блок живлення по моделі Вашого ноутбуку.
Самовивіз зі складу у Вишневому доставка по Києву нашим кур'єром -150 грн. Доставка поштовими службами Нова пошта, Укрпошта, meest
Напруга 19 вольт
Сила струму 4.74а
Потужність 90 ват
Штекер 5.5*3.0mm
Гарантія 12 місяців.
Комплектація: блок живлення, коробка, гарантійний талон, мережевий силовий кабель 220 можна придбати окремо https://yarikdjan.com/ua/p2675520759-yakisnij-kabel-dlya.html
Всі блоки проходять перевірку, фото наші, відповідають товару.
Ви можете купити цей товар з пром-оплатою. Замовити онлайн чи по телефону. При замовленні до 17-00 відправка в той же день (крім вихідних)
Оптовим покупцям і сервісним центрам знижки. Повний актуальний оптовий прайс надішлемо по запиту.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Delta |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Для ноутбука |
| Выходное напряжение (output) | 19 В |
| Сила выходного тока | 4 - 4.9 А |
| Выходная мощность | 90 Вт |
| Тип разъема | 5.5x3.0 мм |
| Совместимость с брендом | Samsung |
| Индикатор работы | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Класс качества | High Copy |
Информация для заказа
- Цена: 288 ₴
