
Блок живлення для ноутбуку Lenovo 20v 3.25a 65w 4.0*1.7mm. Рік гарантії. Опт та роздріб.
299 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
+380 (67) 446-64-47
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Блок живлення (зарядка зарядний пристрій адаптер) для ноутбуку Lenovo 65w. Підходить для більшості моделей ноутбуків Lenovo flex.
Позвоніть чи напишіть і ми допоможемо Вам підібрати блок живлення по моделі Вашого ноутбуку,
Самовивіз зі складу у Вишневому. Чи підвеземо до ТЦ квітень (30грн)
Є доставка по Києву (150грн)
Напруга: 20 вольт
Сила струму: 3.25а
Потужність: 65 ватт
Штекер: 4.0*1.7 mm
Гарантія: 12 місяців.
Комплектація: блок живлення, коробка,гарантійний талон. Мережевий кабель можна придбати окремо https://yarikdjan.com/ua/p2675520759-yakisnij-kabel-dlya.html
Всі блоки живлення перед продажем проходять перевірку.
Ви можете купити цей товар з пром-оплатою. Доставку можна вибрати: Нова Пошта, Укрпошта, meest При замовленні до 15-00 відправка в той же день.
Оптовим покупцям і сервісним центрам - знижки. Повний актуальний оптовий прайс відправимо по запиту.
Чекаємо Ваших замовлень
Позвоніть чи напишіть і ми допоможемо Вам підібрати блок живлення по моделі Вашого ноутбуку,
Самовивіз зі складу у Вишневому. Чи підвеземо до ТЦ квітень (30грн)
Є доставка по Києву (150грн)
Напруга: 20 вольт
Сила струму: 3.25а
Потужність: 65 ватт
Штекер: 4.0*1.7 mm
Гарантія: 12 місяців.
Комплектація: блок живлення, коробка,гарантійний талон. Мережевий кабель можна придбати окремо https://yarikdjan.com/ua/p2675520759-yakisnij-kabel-dlya.html
Всі блоки живлення перед продажем проходять перевірку.
Ви можете купити цей товар з пром-оплатою. Доставку можна вибрати: Нова Пошта, Укрпошта, meest При замовленні до 15-00 відправка в той же день.
Оптовим покупцям і сервісним центрам - знижки. Повний актуальний оптовий прайс відправимо по запиту.
Чекаємо Ваших замовлень
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Delta |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Для ноутбука |
| Выходное напряжение (output) | 20 В |
| Сила выходного тока | 3 - 3.95 А |
| Выходная мощность | 65 Вт |
| Тип разъема | 4.0x1.7 мм |
| Совместимость с брендом | Lenovo |
| Индикатор работы | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Класс качества | High Copy |
Информация для заказа
- Цена: 299 ₴
