
Блок живлення для ноутбуку Asus 19v 2.1a 40w. Штекер 2.5*0.7mm. Рік гарантії.
257 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: as-19474-2
+380 (67) 446-64-47
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Блок живлення (зарядка зарядний пристрій адаптер) для ноутбуку Asus 40w. . Підходить для більшості моделей Asus eee pc.
Зателефонуйте чи напишіть нам і ми допоможемо Вам підібрати блок живлення по моделі Вашого ноутбуку.
Самовивіз зі складу в Вишневому та доставка по Києву (150 грн).
Напруга 19 вольт
Сила струму: 2.1а
Потужність: 40 ватт
Штекер: 2.5*0.7mm
Гарантія: 12 місяців.
Комплектація: блок живлення, коробка, гарантійний талон, мережевий кабель можна придбати окремо - 44 грн..
Всі блоки живлення проходять перевірку
Ви можете купити цей товар з пром-оплатою. При замовленні до 15-00 відправка в той же день.
Оптовим покупцям і сервісним центрам - знижки. Повний актуальний оптовий прайс відправимо за запитом.
Зателефонуйте чи напишіть нам і ми допоможемо Вам підібрати блок живлення по моделі Вашого ноутбуку.
Самовивіз зі складу в Вишневому та доставка по Києву (150 грн).
Напруга 19 вольт
Сила струму: 2.1а
Потужність: 40 ватт
Штекер: 2.5*0.7mm
Гарантія: 12 місяців.
Комплектація: блок живлення, коробка, гарантійний талон, мережевий кабель можна придбати окремо - 44 грн..
Всі блоки живлення проходять перевірку
Ви можете купити цей товар з пром-оплатою. При замовленні до 15-00 відправка в той же день.
Оптовим покупцям і сервісним центрам - знижки. Повний актуальний оптовий прайс відправимо за запитом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Delta |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Для ноутбука |
| Выходное напряжение (output) | 19 В |
| Сила выходного тока | 4 - 4.9 А |
| Выходная мощность | 90 Вт |
| Тип разъема | 2.5x0.7 мм |
| Совместимость с брендом | Asus |
| Индикатор работы | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 257 ₴
