
Блок живлення для ноутбуку HP 19.5v 3.33a 65w (4.5*3.0mm) рік гарантії. опт та роздріб.
368 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
+380 (67) 446-64-47
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Блок живлення (зарядка, зарядний пристрій) для ноутбуку HP 65w. Підходить для більшості моделей ноутбуків HP.
Позвоніть або напишіть і ми допоможемо Вам підібрати блок живлення по моделі Вашого ноутбуку.
Самовивіз зі складу у м.Вишневе по домовленості
Доставка - Укрпошта,Нова пошта, meest.
Є доставка по Києву 200 грн
Напруга: 19.5 вольт
Сила струму: 3,33а
Потужність: 65 ватт
Штекер: 4.5*3.0 mm
Гарантія: 12 місяців.
Комплектація: блок живлення, коробка, чек, гарантійний талон, мережевий кабель
Стан : новий
Гарантія : гарантія від продавця.
Фото відповідає товару.
Ви можете купити цей товар з пром-оплатою При замовленні до 16-00 відправка в той же день.
Оптовим покупцям і сервісним центрам - знижки. Повний актуальний оптовий прайс відправимо за запитом.
Позвоніть або напишіть і ми допоможемо Вам підібрати блок живлення по моделі Вашого ноутбуку.
Самовивіз зі складу у м.Вишневе по домовленості
Доставка - Укрпошта,Нова пошта, meest.
Є доставка по Києву 200 грн
Напруга: 19.5 вольт
Сила струму: 3,33а
Потужність: 65 ватт
Штекер: 4.5*3.0 mm
Гарантія: 12 місяців.
Комплектація: блок живлення, коробка, чек, гарантійний талон, мережевий кабель
Стан : новий
Гарантія : гарантія від продавця.
Фото відповідає товару.
Ви можете купити цей товар з пром-оплатою При замовленні до 16-00 відправка в той же день.
Оптовим покупцям і сервісним центрам - знижки. Повний актуальний оптовий прайс відправимо за запитом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Для ноутбука |
| Выходное напряжение (output) | 19 В |
| Сила выходного тока | 3 - 3.95 А |
| Выходная мощность | 65 Вт |
| Тип разъема | 4.5x3.0 мм |
| Совместимость с брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Индикатор работы | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Класс качества | High Copy |
Информация для заказа
- Цена: 368 ₴
