
Блок живлення для ноутбуку HP 19v 4.74a 90w (7.4*5.0mm) рік гарантії
399 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
+380 (67) 446-64-47
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Блок живлення (зарядка, зарядний пристрій, адаптер) для ноутбуку НР 19в 4.74а 90w. Підходить для більшості моделей ноутбуків НР.
Зателефонуйте чи напишіть і ми допоможемо Вам підібрати блок живлення по моделі Вашого ноутбуку.
Напруга: 19 вольт
Сила струму: 4.74а
потужність: 90 ватт
Штекер: 7.4*5.0 з голкою всередині.
Гарантія: 12 місяців.
Комплектація: блок живлення, коробка, чек, гарантійний талон, мережевий кабель.
Самовивіз зі складу у Вишневому, також можемо підвезти до тц "квітень" на кінцевій третього трамваю (30 грн). Є доставка по Києву - 150 грн.
Всі блоки живлення проходять перевірку.
Відправлення: Нова пошта, Укрпошта, meest.
Ви можете купити цей товар з пром-оплатою, передоплатою та накладеним платежем. При замовленні до 15-00 відправляємо в той же день.
Оптовим покупцям і сервісним центрам - знижки. Повний актуальний оптовий прайс відправим по запиту.
чекаємо Ваших покупок!.
Зателефонуйте чи напишіть і ми допоможемо Вам підібрати блок живлення по моделі Вашого ноутбуку.
Напруга: 19 вольт
Сила струму: 4.74а
потужність: 90 ватт
Штекер: 7.4*5.0 з голкою всередині.
Гарантія: 12 місяців.
Комплектація: блок живлення, коробка, чек, гарантійний талон, мережевий кабель.
Самовивіз зі складу у Вишневому, також можемо підвезти до тц "квітень" на кінцевій третього трамваю (30 грн). Є доставка по Києву - 150 грн.
Всі блоки живлення проходять перевірку.
Відправлення: Нова пошта, Укрпошта, meest.
Ви можете купити цей товар з пром-оплатою, передоплатою та накладеним платежем. При замовленні до 15-00 відправляємо в той же день.
Оптовим покупцям і сервісним центрам - знижки. Повний актуальний оптовий прайс відправим по запиту.
чекаємо Ваших покупок!.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Для ноутбука |
| Выходное напряжение (output) | 19 В |
| Сила выходного тока | 4 - 4.9 А |
| Выходная мощность | 90 Вт |
| Тип разъема | 7.4x5.0 мм |
| Совместимость с брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Индикатор работы | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Класс качества | High Copy |
Информация для заказа
- Цена: 399 ₴
- Способ упаковки: Захисний пакет, картонна коробка
