
Блок живлення для ноутбуку Acer 19v 3.42a 65w 3.0*1.0мм.
299 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: ac-19474-23
Блок живлення (зарядка, зарядний пристрій) для ноутбуку Acer 65w. Підходить для більшості моделей ноутбуків Acer.
Позвоніть 0967792777 або напишіть і ми допоможемо Вам підібрати блок живлення по моделі Вашого ноутбуку.
На нашому сайті https://yarikdjan.com/ua/ в наявності більше 50-ти видів блоків живлення для ноутбуків.
Шановні покупці, купити блок живлення Acer 65W та інші зарядні пристрої можна онлайн на нашому сайті https://yarikdjan.com/ua/ або зв'яжіться з нами для отримання оптового прайсу та при потребі докладної консультації за номером 0967792777 (також Viber, Telegram).
Напруга 19 вольт
Сила струму 3.42а
Потужність 65 ватт
Штекер 3.0*1.1mm
Гарантія 12 місяців.
Комплектація: блок живлення, коробка, гарантійний талон, мережевий кабель.
Ви можете купити цей товар з пром-оплатою, по передоплаті та накладеним платежем. Відправка Новою поштою, Укрпоштою, meest (крім вихідних)
Також є самовивіз зі складу у Вишневому та доставка до тц "квітень" (50 грн) та доставка по Києву (150 грн).
Ми пропонуємо швидку доставку по Україні - відправляємо в день замовлення при умові оплати до 17-00 в будні.
* Швидка доставка - тільки для замовлень з доставкою Новою поштою. При виборі Укрпошти або Міст-експрес - відправляємо наступного державного робочого дня.
Всі блоки живлення проходять перевірку на працездатність.
Фото наші та відповідають товару.
Оптовим покупцям і сервісним центрам - знижки. Повний актуальний оптовий прайс відправимо за запитом.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Delta |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Для ноутбука |
| Выходное напряжение (output) | 19 В |
| Сила выходного тока | 3 - 3.95 А |
| Выходная мощность | 65 Вт |
| Тип разъема | 3.0x1.0 мм |
| Совместимость с брендом | Acer |
| Индикатор работы | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Класс качества | High Copy |
- Цена: 299 ₴
- Способ упаковки: Захисний пакет, картонна коробка
