
Блок живлення для ноутбуку Asus 19v 3.42a 65w, штекер 3.0*1.1mm. Рік гарантії.
304 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: as-19342-221
Блок живлення (зарядка, зарядний пристрій) для ноутбуку Asus 65w. Підходить для більшості моделей ноутбуків Asus.
Позвоніть або напишіть і ми допоможемо Вам підібрати блок живлення по моделі Вашого ноутбуку.
На нашому сайті https://yarikdjan.com/ua/ в наявності більше 50-ти видів блоків живлення для ноутбуків.
Шановні покупці, купити блок живлення Asus 65W та інші зарядні пристрої можна онлайн на нашому сайті https://yarikdjan.com/ua/ або зв'яжіться з нами для отримання оптового прайсу або при потребі докладної консультації за номером 0967792777, 0938082828 (також Viber, Telegram).
Ви можете купити цей товар з пром-оплатою, по передоплаті та накладеним платежем. Відправка Новою поштою, Укрпоштою, meest (крім вихідних)
Також є самовивіз зі складу у Вишневому та доставка по Києву (200 грн).
Ми пропонуємо швидку доставку по Україні - відправляємо в день замовлення при умові оплати до 17-00 в будні.
* Швидка доставка - тільки для замовлень з доставкою Новою поштою. При виборі Укрпошти або Міст-експрес - відправляємо наступного державного робочого дня
Напруга: 19 вольт
Сила струму: 3,42а
Потужність: 65 ватт
Штекер: 3.0*1.1mm
Гарантія: 12 місяців.
Комплектація: блок живлення, коробка, чек, гарантійний талон, мережевий кабель.
Стан : новий
Гарантія : гарантія від продавця
Всі блоки живлення проходять перевірку на працездатність.
Фото відповідає товару.
Оптовим покупцям і сервісним центрам - знижки ()опт від 3шт різних блоків). Повний актуальний оптовий прайс відправимо за запитом.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Delta |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Для ноутбука |
| Выходное напряжение (output) | 19 В |
| Сила выходного тока | 3 - 3.95 А |
| Выходная мощность | 65 Вт |
| Тип разъема | 3.0x1.1 мм |
| Совместимость с брендом | Asus |
| Индикатор работы | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Класс качества | High Copy |
- Цена: 304 ₴
- Способ упаковки: Захисний пакет, коробка картонна
