
Блок живлення, зарядка для ноутбуку Asus 19v 4.74a 90w+кабель. Рік гарантії.
349 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: as-19474-2
Блок живлення, зарядка, зарядний пристрій, адаптер для ноутбуку Asus 90w. Підходить для більшості моделей ноутбуків Asus.
Позвоніть 0967792777 чи напишіть і ми допоможемо Вам підібрати блок живлення по моделі Вашого ноутбуку.
На нашому сайті https://yarikdjan.com/ua/ в наявності більше 50-ти видів блоків живлення для ноутбуків.
Шановні покупці, купити блок живлення Asus 90W та інші зарядні пристрої можна онлайн на нашому сайті https://yarikdjan.com/ua/ або зв'яжіться з нами для отримання оптового прайсу та при потребі докладної консультації за номером 0967792777 (також Viber, Telegram).
Напруга 19 вольт
Сила струму 4.74а
Потужність 90 ватт
Штекер 5.5*2.5mm
Гарантія 12 місяців.
Комплектація: блок живлення, коробка, гарантійний талон, мережевий кабель.
Ви можете купити цей товар з пром-оплатою, по передоплаті та накладеним платежем. Відправка Новою поштою, Укрпоштою, meest (крім вихідних)
Також є самовивіз зі складу у Вишневому та доставка по Києву (200 грн).
Ми пропонуємо швидку доставку по Україні - відправляємо в день замовлення при умові оплати до 17-00 в будні.
* Швидка доставка - тільки для замовлень з доставкою Новою поштою. При виборі Укрпошти або Міст-експрес - відправляємо наступного державного робочого дня.
.Стан : новий
Гарантія : гарантія від продавця
Всі блоки живлення проходять перевірку на працездатність.
Фото відповідає товару.
Оптовим покупцям і сервісним центрам - знижки (опт від 3шт різних блоків). Повний актуальний оптовий прайс відправимо за запитом.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Delta |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Для ноутбука |
| Выходное напряжение (output) | 19 В |
| Сила выходного тока | 4 - 4.9 А |
| Выходная мощность | 90 Вт |
| Тип разъема | 5.5x2.5 мм |
| Совместимость с брендом | Asus |
| Индикатор работы | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Класс качества | High Copy |
- Цена: 349 ₴
